Aktualności

10 08 2022
UWAGA

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi kryta pływalnia nie będzie czynna do 4 września 2022 roku. Zapraszamy w poniedziałek 5 września! Za utrudnienia przepraszamy.

26 07 2022
ZAPYTANIE OFERTOWE

Wykonanie części

ogrodzenia zewnętrznego

stadionu miejskiego

od strony wschodniej 

18 05 2022
ZAPYTANIE OFERTOWE

Częściowa wymiana szafek basenowych wraz z systemem sterowania na obiekcie krytej pływalni w Brzezinach

11 02 2022
Otwarcie salki fitness w obiekcie krytej pływalni!

Otwarcie salki fitness w obiekcie krytej pływalni! 

Już od 14 lutego będzie można skorzystać z nowej usługi na obiekcie krytej pływalni CKF w Brzezinach. Uruchamiamy salkę fitness wyposażoną w pięć profesjonalnych urządzeń z grupy kardio. Są to dwie bieżnie o napędzie elektrycznym, dwa rowery stacjonarne i jeden eliptyk. Salka wyposażona jest w drabinki przyścienne, materace i piłki. Dla komfortu naszych klientów zainstalowaliśmy w salce dodatkową wentylację i niezależną klimatyzację.

Oferta na korzystanie z salki fitness zawarta jest w nowych dwóch biletach, które zawierają możliwość skorzystania z salki fitness i późniejszego skorzystania z basenu na preferencyjnych warunkach (basen po fitness). Normalny bilet na korzystanie z salki fitness kosztuje 16 zł za godzinę (27 groszy za każdą minutę). Minimalny czas korzystania z salki fitness wynosi 30 minut, a płatność dokonywana jest z góry. Po fitnessie klient, oddając kluczyk od szafki, ma możliwość skorzystania z basenu na podstawie drugiego biletu w cenie 16 zł za godzinę (27 groszy za minutę). Warto dodać, że pierwsze 15 minut biletu „basen po fitness” przewiduje bezpłatne korzystanie z prysznica po ćwiczeniach fitness. Po 15 bezpłatnych minutach klient decyduje, czy chce pozostać na basenie, korzystając z niego w cenie 27 groszy za każdą minutę, czy też opuszcza basen, nie dokonując dopłaty. Takie rozwiązanie ma na celu stworzenie kompleksowej usługi dla naszych klientów. 


                                                              Serdecznie zapraszam!

                                                              Daniel Nawrocki  dyr CKF w Brzezinach

04 02 2022
ZARZĄDZENIE NR  1/02/2022

ZARZĄDZENIE NR  1/02/2022

 

      Dyrektora Centrum Kultury Fizycznej w Brzezinach

                z dnia 3 lutego 2022 roku

 w sprawie:  wprowadzenia cennika usług Centrum Kultury Fizycznej w Brzezinach (krytej pływalni i stadionu miejskiego/boisk wielofunkcyjnych ORLIK 2012).

  Na podstawie Zarządzenia Nr 14/2022 Burmistrza Miasta Brzeziny z dnia 2 lutego 2022 roku w sprawie: ustalenia cennika usług Centrum Kultury Fizycznej w Brzezinach (krytej pływalni i stadionu miejskiego/boisk wielofunkcyjnych ORLIK 2012)

 zarządzam, co następuje:

 §  1.

 Wprowadzam cennik usług Centrum Kultury Fizycznej w Brzezinach.

 §  2.

 Traci moc zarządzenie nr 1/02/2021 Dyrektora Centrum Kultury Fizycznej z dnia 1 lutego 2021 roku w sprawie wprowadzenia cennika usług Centrum Kultury Fizycznej w Brzezinach.

 §  3.

 Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 14 lutego 2022 roku. 

                                                                                                Dyrektor CKF w Brzezinach

                                                                                           Daniel Nawrocki