Harmonogram pływalni

 

 

  Harmonogram pływalni 2018 (*.xls)

 

 


NAUKA (Sobota)

 

 


 

Grupa wiekowa Dzień i godzina Prowadzący Ilość osób Ilość zajęć Terminy zajęć Data rozpoczęcia
8-10 lat Sobota godz.11.45 Beata Gorzelak 10 10 08.12.2018 15.12.2018 12.01.2019 19.01.2019 26.01.2019 02.02.2019 09.02.2019 02.03.2019 09.03.2019* 16.03.2019* 08.12.2018
6-7 lat Sobota godz.12.30 Przemysław Maślanko 10 10 08.12.2018 15.12.2018 12.01.2019 19.01.2019 26.01.2019 02.02.2019 09.02.2019 02.03.2019 09.03.2019* 16.03.2019* 08.12.2018
5 lat Sobota godz.15.00 Tomasz Ścibiorek 9 10 08.12.2018 15.12.2018 12.01.2019 19.01.2019 26.01.2019 02.02.2019 09.02.2019 02.03.2019 09.03.2019* 16.03.2019* 08.12.2018


*W terminach zaznaczonych na czerwono prosimy o kupowanie karnetów na dalszą kontynuacje zajęć

 

 


NAUKA (Ponidziałek - Piątek)

 

 

Grupa wiekowa Dzień i godzina Prowadzący Ilość osób Ilość zajęć Terminy zajęć Data rozpoczęcia
6-7 lat Poniedziałek godz.16.30 Beata Gorzelak 10 10 03.12.2018 10.12.2018 07.01.2019 14.01.2019 21.01.2019 28.01.2019 04.02.2019 25.02.2019 04.03.2019* 11.03.2019* 03.12.2018
8-10 lat Poniedziałek godz.17.15 Beata Gorzelak 10 10 03.12.2018 10.12.2018 07.01.2019 14.01.2019 21.01.2019 28.01.2019 04.02.2019 25.02.2019 04.03.2019* 11.03.2019* 03.12.2018
6-7 lat Wtorek godz.16.15 Jarosław Krasnowski 10 10 27.11.2018 04.12.2018 11.12.2018 08.01.2019 15.01.2019 22.01.2019 29.01.2019 05.02.2019 26.02.2019* 05.03.2019* 27.11.2018
11-13 lat Wtorek godz.17.00 Jarosław Krasnowski 10 10 27.11.2018 04.12.2018 11.12.2018 08.01.2019 15.01.2019 22.01.2019 29.01.2019 05.02.2019 26.02.2019* 05.03.2019* 27.11.2018
Dorośli Wtorek godz.20.00 Konrad Rogodziński 10 10 11.12.2018 08.01.2019 15.01.2019 22.01.2019 29.01.2019 05.02.2019 26.02.2019 05.03.2019 12.03.2019* 19.03.2019* 11.12.2018
8-10 lat Czwartek godz.16.15 Beata Gorzelak 10 10 06.12.2018 13.12.2018 10.01.2019 17.01.2019 24.01.2019 31.01.2019 07.02.2019 28.02.2019 07.03.2019* 14.03.2019* 06.12.2018
6-7 lat Czwartek godz.17.00 Beata Gorzelak 10 10 06.12.2018 13.12.2018 10.01.2019 17.01.2019 24.01.2019 31.01.2019 07.02.2019 28.02.2019 07.03.2019* 14.03.2019* 06.12.2018
5 lat Piątek godz.15.45 Beata Gorzelak 10 10 07.12.2018 14.12.2018 11.01.2019 18.01.2019 25.01.2019 01.02.2019 22.02.2019 01.03.2019 08.03.2019* 15.03.2019* 07.12.2018
8-10 lat Piątek godz.16.45 Tomasz Ścibiorek 10 10 07.12.2018 14.12.2018 11.01.2019 18.01.2019 25.01.2019 01.02.2019 22.02.2019 01.03.2019 08.03.2019* 15.03.2019* 07.12.2018


*W terminach zaznaczonych na czerwono prosimy o kupowanie karnetów na dalszą kontynuacje zajęć

 

 


DOSKONALENIE (Poniedziałek - Piątek)

 

 

 

 

 

Grupa wiekowa Dzień i godzina Prowadzący Ilość osób Ilość zajęć Terminy zajęć Data rozpoczęcia
  Poniedziałek godz.16.45 Jarosław Krasnowski 10 10 10.12.2018 07.01.2019 14.01.2019 21.01.2019 28.01.2019 04.02.2019 25.02.2019 04.03.2019 11.03.2019* 18.03.2019* 10.12.2018
  Poniedziałek godz.17.30 Jarosław Krasnowski 10 10 10.12.2018 07.01.2019 14.01.2019 21.01.2019 28.01.2019 04.02.2019 25.02.2019 04.03.2019 11.03.2019* 18.03.2019* 10.12.2018
  Poniedziałek godz.18.00 Beata Gorzelak 10 10 10.12.2018 07.01.2019 14.01.2019 21.01.2019 28.01.2019 04.02.2019 25.02.2019 04.03.2019 11.03.2019* 18.03.2019* 10.12.2018
AEROBIC Poniedziałek godz.19.45 Beata Gorzelak 10 10 01.10.2018 08.10.2018 15.10.2018 22.10.2018 29.10.2018 05.11.2018 12.11.2018 19.11.2018 26.11.2018* 03.12.2018* 01.10.2018
  Wtorek godz.16.00 Tomasz Ścibiorek 10 10 04.12.2018 11.12.2018 08.01.2019 15.01.2019 22.01.2019 29.01.2019 05.02.201926.02.2019 05.03.2019* 12.03.2019* 04.12.2018
  Wtorek godz.16.45 Tomasz Ścibiorek 10 10 04.12.2018 11.12.2018 08.01.2019 15.01.2019 22.01.2019 29.01.2019 05.02.201926.02.2019 05.03.2019* 12.03.2019* 04.12.2018
  Wtorek godz.17.00 Przemysław Maślanko 10 10 04.12.2018 11.12.2018 08.01.2019 15.01.2019 22.01.2019 29.01.2019 05.02.201926.02.2019 05.03.2019* 12.03.2019* 04.12.2018
  Wtorek godz.17.45 Przemysław Maślanko 10 10 04.12.2018 11.12.2018 08.01.2019 15.01.2019 22.01.2019 29.01.2019 05.02.201926.02.2019 05.03.2019* 12.03.2019* 04.12.2018
  Środa godz.15.15 Sylwester Żydkiewicz 10 10 05.12.2018 12.12.2018 09.01.2019 16.01.2019 23.01.2019 30.01.2019 06.02.2019 27.02.2019 06.03.2019* 13.03.2019* 05.12.2018
  Środa godz.18.30 Tomasz Ścibiorek 10 10 05.12.2018 12.12.2018 09.01.2019 16.01.2019 23.01.2019 30.01.2019 06.02.2019 27.02.2019 06.03.2019* 13.03.2019* 05.12.2018
AEROBIC Środa godz.18.45 Małgorzata Wójcik 10 10 03.10.2018 10.10.2018 17.10.2018 24.10.2018 31.10.2018 07.11.2018 14.11.2018 21.11.2018 28.11.2018* 05.12.2018* 03.10.2018
AEROBIC Środa godz.19.30 Małgorzata Wójcik 10 10 03.10.2018 10.10.2018 17.10.2018 24.10.2018 31.10.2018 07.11.2018 14.11.2018 21.11.2018 28.11.2018* 05.12.2018* 03.10.2018
  Czwartek godz.16.45 Jarosław Krasnowski 10 10 13.12.2018 10.01.2019 17.01.2019 24.01.2019 31.01.2019 07.02.2019 28.02.2019 07.03.2019 14.03.2019* 21.03.2019* 13.12.2018
  Czwartek godz.17.30 Jarosław Krasnowski 10 10 13.12.2018 10.01.2019 17.01.2019 24.01.2019 31.01.2019 07.02.2019 28.02.2019 07.03.2019 14.03.2019* 21.03.2019* 13.12.2018
  Czwartek godz.17.45 Beata Gorzelak 10 10 13.12.2018 10.01.2019 17.01.2019 24.01.2019 31.01.2019 07.02.2019 28.02.2019 07.03.2019 14.03.2019* 21.03.2019* 13.12.2018
  Piątek godz.16.30 Beata Gorzelak 10 10 14.12.2018 11.01.2019 18.01.2019 25.01.2019 01.02.2019 22.02.2019 01.03.2019 08.03.2019 15.03.2019* 22.03.2019* 14.12.2018
  Piątek godz.17.15 Beata Gorzelak 10 10 14.12.2018 11.01.2019 18.01.2019 25.01.2019 01.02.2019 22.02.2019 01.03.2019 08.03.2019 15.03.2019* 22.03.2019* 14.12.2018
  Piątek godz.17.30 Tomasz Ścibiorek 10 10 14.12.2018 11.01.2019 18.01.2019 25.01.2019 01.02.2019 22.02.2019 01.03.2019 08.03.2019 15.03.2019* 22.03.2019* 14.12.2018
  Piątek godz.18.30 Tomasz Ścibiorek 10 10 14.12.2018 11.01.2019 18.01.2019 25.01.2019 01.02.2019 22.02.2019 01.03.2019 08.03.2019 15.03.2019* 22.03.2019* 14.12.2018


*W terminach zaznaczonych na czerwono prosimy o kupowanie karnetów na dalszą kontynuacje zajęć

 

 


DOSKONALENIE (Sobota)

 

 

 

Grupa wiekowa Dzień i godzina Prowadzący Ilość osób Ilość zajęć Terminy zajęć Data rozpoczęcia
  Sobota godz.10.15 Beata Gorzelak 10 10 15.12.2018 12.01.2019 19.01.2019 26.01.2019 02.02.2019 09.02.2019 02.03.2019 09.03.2019 16.03.2019* 23.03.2019* 15.12.2018
  Sobota godz.10.15 Przemysław Maślanko 10 10 15.12.2018 12.01.2019 19.01.2019 26.01.2019 02.02.2019 09.02.2019 02.03.2019 09.03.2019 16.03.2019* 23.03.2019* 15.12.2018
  Sobota godz.11.00 Beata Gorzelak 10 10 15.12.2018 12.01.2019 19.01.2019 26.01.2019 02.02.2019 09.02.2019 02.03.2019 09.03.2019 16.03.2019* 23.03.2019* 15.12.2018
  Sobota godz.11.00 Tomasz Ścibiorek 10 10 15.12.2018 12.01.2019 19.01.2019 26.01.2019 02.02.2019 09.02.2019 02.03.2019 09.03.2019 16.03.2019* 23.03.2019* 15.12.2018
  Sobota godz.11.45 Tomasz Ścibiorek 10 10 15.12.2018 12.01.2019 19.01.2019 26.01.2019 02.02.2019 09.02.2019 02.03.2019 09.03.2019 16.03.2019* 23.03.2019* 15.12.2018
  Sobota godz.12.30 Tomasz Ścibiorek 10 10 15.12.2018 12.01.2019 19.01.2019 26.01.2019 02.02.2019 09.02.2019 02.03.2019 09.03.2019 16.03.2019* 23.03.2019* 15.12.2018
  Sobota godz.13.00 Konrad Rogodziński 10 10 15.12.2018 12.01.2019 19.01.2019 26.01.2019 02.02.2019 09.02.2019 02.03.2019 09.03.2019 16.03.2019* 23.03.2019* 15.12.2018
  Sobota godz.13.15 Tomasz Ścibiorek 10 10 15.12.2018 12.01.2019 19.01.2019 26.01.2019 02.02.2019 09.02.2019 02.03.2019 09.03.2019 16.03.2019* 23.03.2019* 15.12.2018
  Sobota godz.14.15 Tomasz Ścibiorek 10 10 15.12.2018 12.01.2019 19.01.2019 26.01.2019 02.02.2019 09.02.2019 02.03.2019 09.03.2019 16.03.2019* 23.03.2019* 15.12.2018


*W terminach zaznaczonych na czerwono prosimy o kupowanie karnetów na dalszą kontynuacje zajęć