Harmonogram pływalni

Przepraszamy strona w reorganizacji

 

 

  Harmonogram pływalni 2022 (*.xls)

 

 


NAUKA (Ponidziałek - Piątek)

 

 

Grupa wiekowa Dzień i godzina Prowadzący Ilość osób Ilość zajęć Terminy zajęć Data rozpoczęcia
6 lat Poniedziałek godz.16.00 Beata Gorzelak 10 10 19.09.2022 26.09.2022 03.10.2022 10.10.2022 17.10.2022 24.10.2022 31.10.2022 07.11.2022 14.11.2022 21.11.2022  19.09.2022 
8-9 lat Poniedziałek godz.16.45 Beata Gorzelak 10 10  19.09.2022 26.09.2022 03.10.2022 10.10.2022 17.10.2022 24.10.2022 31.10.2022 07.11.2022 14.11.2022 21.11.2022  19.09.2022  
10-12 lat Poniedziałek godz.17.45 Przemysław Maślanko 10 10 19.09.2022 26.09.2022 03.10.2022 10.10.2022 17.10.2022 24.10.2022 31.10.2022 07.11.2022 14.11.2022 21.11.2022  19.09.2022 
6-7 lat Czwartek godz.16.45 Beata Gorzelak 10 10 22.09.2022 29.09.2022 06.10.2022 13.10.2022 20.10.2022 27.10.2022 03.11.2022 10.11.2022 17.11.2022 24.11.2022  22.09.2022 
8-9 lat Czwartek godz.17.45 Beata Gorzelak 10 10 22.09.2022 29.09.2022 06.10.2022 13.10.2022 20.10.2022 27.10.2022 03.11.2022 10.11.2022 17.11.2022 24.11.2022  22.09.20229 
 lat  godz.    10 10    
lat  godz.   10 10    


*W terminach zaznaczonych na czerwono prosimy o kupowanie karnetów na dalszą kontynuacje zajęć

 

 


DOSKONALENIE (Poniedziałek - Piątek)

 

 

 

 

 

Grupa wiekowa Dzień i godzina Prowadzący Ilość osób Ilość zajęć Terminy zajęć Data rozpoczęcia
9-11 lat  Poniedziałek godz.17.00 Przemysław Maślanko 10 10  26.09.2022 03.10.2022 10.10.2022 17.10.2022 24.10.2022 31.10.2022 07.11.2022 14.11.2022 21.11.2022 28.11.2022 26.09.2022 
14 lat  Wtorek godz.16.15 Sylwester Żydkiewicz 10 10 27.09.2022 04.10.2022 11.10.2022 18.10.2022 25.10.2022 01.11.2022 08.11.2022 15.11.2022 22.11.2022 29.11.2022  27.09.2022 
6 lat  Wtorek godz.16.45 Przemysław Maślanko 10 10 27.09.2022 04.10.2022 11.10.2022 18.10.2022 25.10.2022 01.11.2022 08.11.2022 15.11.2022 22.11.2022 29.11.2022   27.09.2022
10-12 lat  Wtorek godz.17.00 Sylwester Żydkiewicz 10 10 27.09.2022 04.10.2022 11.10.2022 18.10.2022 25.10.2022 01.11.2022 08.11.2022 15.11.2022 22.11.2022 29.11.2022   27.09.2022
9-11 lat  Wtorek godz.17.45 Sylwester Żydkiewicz 10 10 27.09.2022 04.10.2022 11.10.2022 18.10.2022 25.10.2022 01.11.2022 08.11.2022 15.11.2022 22.11.2022 29.11.2022  27.09.2022 
 lat  Środa godz.16.30 Tomasz Ścibiorek 10 10 28.09.2022 05.10.2022 12.10.2022 19.10.2022 26.10.2022 02.11.2022 09.11.2022 16.11.2022 23.11.2022 30.11.2022  28.09.2022 
8-10 lat  Środa godz.17.00 Konrad Rogodziński 10 10 28.09.2022 05.10.2022 12.10.2022 19.10.2022 26.10.2022 02.11.2022 09.11.2022 16.11.2022 23.11.2022 30.11.2022  28.09.2022 
7 lat  Środa godz.17.15 Tomasz Ścibiorek 10 10 28.09.2022 05.10.2022 12.10.2022 19.10.2022 26.10.2022 02.11.2022 09.11.2022 16.11.2022 23.11.2022 30.11.2022  28.09.2022 
7 lat  Środa godz.18.00 Tomasz Ścibiorek 10 10 28.09.2022 05.10.2022 12.10.2022 19.10.2022 26.10.2022 02.11.2022 09.11.2022 16.11.2022 23.11.2022 30.11.2022  28.09.2022 
  Czwartek godz.16.30 Przemysław Maślanko 10 10 29.09.2022 06.10.2022 13.10.2022 20.10.2022 27.10.2022 03.11.2022 10.11.2022 17.11.2022 24.11.2022 01.12.2022  29.09.2022 
  Czwartek godz.17.00 Beata Gorzelak 10 10 29.09.2022 06.10.2022 13.10.2022 20.10.2022 27.10.2022 03.11.2022 10.11.2022 17.11.2022 24.11.2022 01.12.2022  29.09.2022 
6 lat  Piątek godz.15.45 Beata Gorzelak 10 10 30.09.2022 07.10.2022 14.10.2022 21.10.2022 28.10.2022 04.11.2022 11.11.2022 18.11.2022 25.11.2022 02.12.2022  30.09.2022 
10-12 lat  Piątek godz.16.45 Konrad Rogodziński 10 10 30.09.2022 07.10.2022 14.10.2022 21.10.2022 28.10.2022 04.11.2022 11.11.2022 18.11.2022 25.11.2022 02.12.2022  30.09.2022 
  Piątek godz.17.15 Beata Gorzelak 10 10 30.09.2022 07.10.2022 14.10.2022 21.10.2022 28.10.2022 04.11.2022 11.11.2022 18.11.2022 25.11.2022 02.12.2022  30.09.2022 
  Piątek godz.17.30 Konrad Rogodziński 10 10 30.09.2022 07.10.2022 14.10.2022 21.10.2022 28.10.2022 04.11.2022 11.11.2022 18.11.2022 25.11.2022 02.12.2022  30.09.2022 


*W terminach zaznaczonych na czerwono prosimy o kupowanie karnetów na dalszą kontynuacje zajęć

 

 


DOSKONALENIE (Sobota)

 

 

 

Grupa wiekowa Dzień i godzina Prowadzący Ilość osób Ilość zajęć Terminy zajęć Data rozpoczęcia
  Sobota godz.10.45 Tomasz Ścibiorek 10 10  01.10.2022 08.10.2022 15.10.2022 22.10.2022 29.10.2022 05.11.2022 12.11.2022 19.11.2022 26.11.2022 03.12.2022 01.10.2022 
  Sobota godz.11.30 Tomasz Ścibiorek 10 10  01.10.2022 08.10.2022 15.10.2022 22.10.2022 29.10.2022 05.11.2022 12.11.2022 19.11.2022 26.11.2022 03.12.2022   01.10.2022
  Sobota godz.11.45 Przemysław Maślanko 10 10  01.10.2022 08.10.2022 15.10.2022 22.10.2022 29.10.2022 05.11.2022 12.11.2022 19.11.2022 26.11.2022 03.12.2022  01.10.2022 
  Sobota godz.12.15 Tomasz Ścibiorek 10 10  01.10.2022 08.10.2022 15.10.2022 22.10.2022 29.10.2022 05.11.2022 12.11.2022 19.11.2022 26.11.2022 03.12.2022   01.10.2022
  Sobota godz.13.00 Tomasz Ścibiorek 10 10  01.10.2022 08.10.2022 15.10.2022 22.10.2022 29.10.2022 05.11.2022 12.11.2022 19.11.2022 26.11.2022 03.12.2022  01.10.2022 
  Sobota godz.14.00 Tomasz Ścibiorek 10 10  01.10.2022 08.10.2022 15.10.2022 22.10.2022 29.10.2022 05.11.2022 12.11.2022 19.11.2022 26.11.2022 03.12.2022  01.10.2022 
  Sobota godz.14.45 Tomasz Ścibiorek 10 10  01.10.2022 08.10.2022 15.10.2022 22.10.2022 29.10.2022 05.11.2022 12.11.2022 19.11.2022 26.11.2022 03.12.2022   01.10.2022


*W terminach zaznaczonych na czerwono prosimy o kupowanie karnetów na dalszą kontynuacje zajęć

 

 


NAUKA(Sobota)

 

 

 

Grupa wiekowa Dzień i godzina Prowadzący Ilość osób Ilość zajęć Terminy zajęć Data rozpoczęcia
6-7 lat  Sobota godz.12.30 Przemysław Maślanko 10 10   24.09.2022 


*W terminach zaznaczonych na czerwono prosimy o kupowanie karnetów na dalszą kontynuacje zajęć